Unikátne tajné párty. Medzi stojanmi na pumpe rapoval Separ.

V spolupráci s Friends dela Friends sme predstavili jedinečný formát tajných eventov. Tento krát sa tento event uskutočnil na naozaj netradičnom mieste. Akcia sa konala na pumpe v Bratislave.

Unikátne tajné párty. Medzi stojanmi na pumpe rapoval Separ.

Tieto eventy sa snažia prepojiť audiovizuálne umenie a netradičné a atmosferické lokality za účasti vybranej komunity, ktorá má k sebe prirodzene blízko. Tieto eventy sú čiastočne hudobné a aj tento raz sme sa mohli tešiť na prekvapenie. Medzi stojami na pumpe rapoval Separ. Jedinečná atmosféra, ktorá priniesla aj jedinečný zážitok, na ktorý sa nezabúda. 

Na evente ste mohli stretnúť aj mnohé známe tváre zo sveta modelingu, ale aj z hudobného odvetvia. Aby sme neopomenuli tému tohto eventu, tako súčasťou bolo prepojenie autíčkarskej od @German_cars_meeting komunity s tou párty komunitou. Takže okrem jedinečnej atmosféry ste si mohli predviesť so svojími jedinečnými vozidlami. Tých tam bolo naozaj veľa a naozaj sa jednalo o skutočné skvosty medzi automobilmi. Tento event bol natoľko úspešný, až sa na neho prišla pozrieť polícia a zistiť čo sa to tam vlastne deje. Viac si pozrite v galérii.

/storage/162/conversions/1-large.jpg/storage/163/conversions/2-large.jpg/storage/164/conversions/3-large.jpg/storage/165/conversions/4-large.jpg/storage/166/conversions/5-large.jpg/storage/167/conversions/6-large.jpg/storage/168/conversions/7-large.jpg/storage/169/conversions/8-large.jpg

Prečítaj si tiež

08/08/2021

Graffiti Jam

Pri príležitosti uvedenia novej značky Feel The Athmo na slovenský trh, sme vytvorili komunitný event pod názvom Graffiti Jam, ktorý bol len pre pozvaných hostí. Na...

Čítaj viac
Graffiti Jam
try to find your
inner balance