Graffiti Jam

Pri príležitosti uvedenia novej značky Feel The Athmo na slovenský trh, sme vytvorili komunitný event pod názvom Graffiti Jam, ktorý bol len pre pozvaných hostí. Na vybranom mieste sa stretli naši najbližší priatelia, ktorí strávili kreatívne popoludnie práve s nami.

Graffiti Jam

Cieľom Graffiti Jamu bolo zvýrazniť celú farebnú škálu, ktorú má nová značka Feel The Athmo zakorenenú vo svojom dna. Roof top zabezpečil spreje, ktoré boli pozvaným hosťom k dispozícii a mohli tak vytvoriť svoje vlastné kreatívne dielo.

Sprejov sa chopili známi umelci, ktorí prišli podporiť novú značku a zároveň vytvorili sprejové kresby, ktoré si môžete naživo pozrieť aj vy alebo nahliadnite do našej galérie a pozrite si pouličné výtvory našich writterov. Medzi umelcami sa nachádzal aj známy rapper.

Separ, ktorý je aj súčasťou nášho teamu a má ku graffitom pozitívny vzťah a taktiež tam môžete nájsť jeho dielo, ktorým prispel na našej graffiti stene. Okrem graffitov si tam pozvaní ľudia mohli pozrieť pripravované produkty, balenia a vyskúšať prvé vzorky od Feel The Athmo.

Ak ste fanúšikmi graffiti, tak toto dielo pod taktovkou Feel The Athmo nájdete v Bratislave na Rožňavskej ulici. V prípade, že sa tým smerom už zatúlate, odfoťte sa a označte nás na našich sociálnych sieťach. Nezabudnite nás sledovať, pretože najbližší event možno nepremeškáte a budete sa ho môcť zúčastniť tiež.

12345678910111213

Prečítaj si tiež

08/08/2021

Secret event

Určite ste zachytili letný event, o ktorom nikto nevedel, ale všetci tam boli. Storky boli plné eventu na nezvyčajnom mieste, ktoré dýchalo históriou a dalo by sa...

Čítaj viac
Secret event
08/08/2021

Graffiti Jam After movie

Ak ste boli zvedaví ako to na našom prvom Graffiti Jame prebiehalo, pozrite si naše after movie. Zachytenie atmosféry, dobrej nálady a kreatívneho procesu počas Graffiti...

Čítaj viac
Graffiti Jam After movie
try to find your
inner balance