Secret event

Určite ste zachytili letný event, o ktorom nikto nevedel, ale všetci tam boli. Storky boli plné eventu na nezvyčajnom mieste, ktoré dýchalo históriou a dalo by sa tipovať, že event prebiehal priamo v centre starého mesta v Bratislave. Ale kde?

Secret event

Tentokrát bolo Feel The Athmo súčasťou eventu v spolupráci s Friends dela friends, ktorá vytvára secret eventy na zaujímavých miestach s dobrovoľným vstupnym. Téma eventu sa volala Backstage guestlist a ak viete po anglicky chápete dobre, že aj tento event bol tajný a hlavne pre pozvaných hostí.

O správnu letnú atmosféru pod holým nebom sa postarali známi dji ako @dj_grimaso, ktorého vystriedal @djmercy a samozrejme svoj dj set predviedol aj @smartdmskgb. Feel The Athmo zároveň prináša medzi vás zaujímavé možnosti a dobrú atmosféru, ktorá je základom značky, ktorá čoskoro predstaví svoj kvalitný produktový rad na www.feeltheathmo.com.

1234567

Prečítaj si tiež

08/08/2021

Graffiti Jam After movie

Ak ste boli zvedaví ako to na našom prvom Graffiti Jame prebiehalo, pozrite si naše after movie. Zachytenie atmosféry, dobrej nálady a kreatívneho procesu počas Graffiti...

Čítaj viac
Graffiti Jam After movie
08/08/2021

Graffiti Jam

Pri príležitosti uvedenia novej značky Feel The Athmo na slovenský trh, sme vytvorili komunitný event pod názvom Graffiti Jam, ktorý bol len pre pozvaných hostí. Na...

Čítaj viac
Graffiti Jam
try to find your
inner balance